projektpraca.eu

Spawacz MAG 135

KH-KIPPER Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś. Potrzebujemy osób na stanowisko SPAWACZ. Do Twoich obowiązków będzie należało spawanie konstrukcji zabudów samochodów ciężarowych, ram przyczep i naczep.

Wymagania

- praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich i spawalniczych MAG 135 potwierdzone certyfikatem spawalniczym - znajomość rysunku technicznego warsztatowego - doświadczenie w branży konstrukcji stalowych, mile widziane doświadczenie w spawaniu konstrukcji branży automotive - sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac - Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Oferty (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres podany poniżej. Wpisując w temacie wiadomości: spawacz, W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.?