projektpraca.eu

Murarz do Niemiec

Ruben Bau Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe zarobki powyżej: 12 000 zł Miejsce pracy: teren Niemiec Zadania / zakres wykonywanych prac: - obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich, - prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw: - wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości, - wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi, - wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi, - wykonywanie łuków i sklepień, - wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów, - murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów, - wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym, - spoinowanie ścian, - osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, - przygotowywanie zapraw murarskich, - prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji, - prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów, - prace ogólnobudowlane. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności), - możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni, - długoterminową, stabilną i legalną pracę, - bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.), - BONUS ? 100 euro za polecenie fachowca budowlanego, - BONUS ? 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu, - opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Wymagania

- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska, - min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie, - sumienność, rzetelność w pracy, - preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat, - dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz, - brak nałogów, - mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.