projektpraca.eu

Praca w Magazynie Logistycznym

LEGION CK SP.Z.O.O
  • Dodano: 07 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

foliowanie przygotowanie zleceń pakowanie, rozkładanie dokumentów skanowanie

Wymagania

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko: Praca na Magazynie Logistycznym. Miejsce pracy: Zagnańsk WYMAGANIA: dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków dyspozycyjność mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ? nie jest to warunek konieczny. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: foliowanie przygotowanie zleceń pakowanie, rozkładanie dokumentów skanowanie OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 zł brutto/ h umowę zlecenie prac w systemie zmianowym (I zmiany) LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 513 921 412 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Prosimy o załączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)?