projektpraca.eu

Szlifierz Metali

Centrum Produkcjne Pneumayki PREMA Spółka Akcyjna Kielce
  • Dodano: 06 listopada 2018
  • Ważna do: 16 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

1.Odczyt dokumentacji technicznej, 2.Wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją, 3.Dbanie o właściwą kolejność czynności, 4.Kontrolowanie pracy linii obrabiarek, 5.Ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór odpowiednich narzędzi, 6.Ostrzenie narzędzi skrawających: noży tokarskich i strugarskich, wierteł, pogłębiaczy, rozwiertarek, frezów, gwintowników, przepychaczy, przeciągaczy), 7.Czyszczenie i konserwacja używanych narzędzi i maszyn

Wymagania

1.Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne 2.Co najmniej 2 lata doświadczenia, 3.Umiejętność czytania rysunku technicznego, 4.Obsługa szlifierek ogólnego przeznaczenia oraz specjalnych (do wałków kłowe uniwersalne, produkcyjne i bezkłowe, do otworów uniwersalne, produkcyjne, obiegowe i bez uchwytowe do płaszczyzn ze stołem prostokątnym i obrotowym, do gwintów) 5.Bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy 6.W przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. Oferujemy: Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem 2.200 brutto- 5.000 brutto a także stałą umowę o pracę. Wymiar czasu pracy 1,0 etatu Oferta kierowana jest również do osób niepełnosprawnych. CV należy: 1. Przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?Szlifierz metali? na adres: rekrutacja@prema.pl lub złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 209 bądź w Dziale Ekonomiczno ? Administracyjnym w terminie do 16.11.2018 r. 2. Dodatkowo mile widziane złożenie listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 665-880-625 Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 Procedura obiegu dokumentów kandydata: http://www.prema.pl/kariera/reguly-rekrutacji Przesłane dokumenty (CV/ list motywacyjny) przetwarzane będą: 1. W danym procesie rekrutacji ? w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy. Dokumenty zostaną usunięte w chwili zakończenia rekrutacji na dane stanowisko. 2. W danym procesie rekrutacji oraz przyszłych procesach ? w przypadku zamieszczenia klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu aplikowania na konkretne stanowisko pracy oraz później ewentualnych procesach rekrutacji. Dokumenty zostaną usunięte po roku od przesłania dokumentu, a przechowywane będą w zamkniętej szafie/szafce w dziale kadr (Dział Ekonomiczno- Administracyjny) Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CPP ?PREMA? S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Wapiennikowej 90 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ? RODO obowiązującej od 25 maja 2018 r."