projektpraca.eu

Specjalista ds marketingu internetowego

Hotel Odyssey
  • Dodano: 06 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów do prowadzenia samodzielnego stanowiska obejmującego szeroko rozumiane zagadnienia marketingu i reklamy obiektu hotelowego. Do głównych zadań należących do tej osoby będzie należało: ? Projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów reklamowych (reklama w prasie, ulotki, foldery, billboardy) ? prowadzenie social mediów Facebook, Instagram ? Wykonywanie i obróbka zdjęć ? Projektowanie i wysyłka newsletterów ? Współtworzenie kalendarza działań internetowych wspierających wybrane obszary biznesowe ? Opracowywanie kreacji i promocji do kanałów on-line

Wymagania

Wymagania niezbędne: ? Doświadczenie w obszarze marketingu ? Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ? marketing ? Praktyczna umiejętność obsługi pakietu Adobe CC - Premiere Pro, InDesign, Photoshop, Ilustrator ? Znajomość Google Adwords i Analytics Uwaga! Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami bądź osobami s świadczącymi usługi marketingowe na odległość. Administratorem danych jest Odyssey Club Hotel z siedzibą w Dąbrowie, 26-001 Masłów. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo do wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.