projektpraca.eu

Portier

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA*****
  • Dodano: 23 października 2018
  • Ważna do: 11 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

? pomoc w obsłudze gości hotelowych podczas przyjazdu, wyjazdu i pobytu w hotelu oraz transport bagaży, ? współpraca z recepcją oraz innymi departamentami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszego standardu obsługi i indywidualnego serwisu dla gości, ? odprowadzanie gości do pokoi hotelowych wraz z prezentacją hotelu oraz świadczonych usług

Wymagania

? komunikatywna znajomość języka angielskiego, ? miła prezencja i wysoka kultura osobista. Administratorem danych jest Odyssey Club Hotel z siedzibą w Dąbrowie, 26-001 Masłów. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji (po uzyskaniu zgody) i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo do wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Wymagane dokumenty: cv