projektpraca.eu

Kierownik produkcji ( Torgau, ok. Lipska)

EuropaJob
  • Dodano: 23 października 2018
  • Ważna do: 22 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

? prace nadzorcze i kontrolne nad suszarkami do suszenia palet i drewna ? kontrola oraz odpowiedzialność za przebieg procesu suszenia ? zapewnianie sprawnej produkcji i współpracy z pozostałymi działami ? dbałość o jak najwyższa jakość produktu, rozwiązywanie bieżących problemów ? odpowiedzialność za rozwój pracowników ( szkolenia wewnętrzne ) Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji ? możliwość otrzymania premii ? dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski ? opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

? wykształcenie jako Inżynier, technik lub mistrz w branży drzewnej ? dobra znajomość j. niemieckiego ? doświadczenie w obróbce drewna , technologii produkcji lub/ i inżynierii mechanicznej doświadczenie w zarządzaniu jednostkami produkcyjnymi ( dodatkowy atut) ? dyspozycyjność ? praca w systemie zmianowym ? umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość zdolności rozwijania i inspirowania zespołu