projektpraca.eu

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 22 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Będziesz sprzedawał/a usługi znanego operatora. Mamy przyjazną atmosferę pracy. Poznasz wielu ciekawych ludzi. Sam/a zdecydujesz ile będziesz pracował/a, ponieważ oferujemy elastyczne godziny pracy. Dostosujemy się do Twoich potrzeb! Gwarantujemy umowę zlecenia, bogaty pakiet socjalny i stałą stawkę godzinową, wzbogaconą o prowizje sprzedażowe, zależne od wyników, jakie osiągniesz.

Wymagania

Twoim narzędziem pracy będzie telefon, ponieważ właśnie za jego pomocą będziesz doradzał/a Klientom najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Masz min. średnie wykształcenie, a dodatkowo doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? To właśnie Ciebie szukamy! Konsekwentnie dążysz do osiągania założonych celów i przede wszystkim jesteś odpowiedzialny/a za powierzone Ci zadania? Pasujesz do nas idealnie! Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu!