projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

Wydawnictwo Jedność
  • Dodano: 19 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Obszar pracy obejmuje województwa: świętokrzyskie lubelskie podkarpackie Opis stanowiska: profesjonalna obsługa stałych klientów, realizacja planów sprzedaży książek na podległym obszarze, monitorowanie płatności u kontrahentów, pozyskiwanie nowych punktów obsługi: księgarnie, hurtownie realizacja planów i zadań promocyjnych w punktach sprzedaży, uczestnictwo w imprezach branżowych: targach, spotkaniach i konferencjach budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kontrahentami, dbałość o wizerunek firmy,

Wymagania

Wymagania: minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej jako przedstawiciel handlowy, znajomość rynku księgarskiego i wydawniczego, prawo jazdy kat. B łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w wykonywaną pracę, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premia) profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)