Bezpłatne szkolenia dla studentów i absolwentów uczelni wyższych +Staż zawodowy

Agencja Zatrudnienia dla Niepełnosprawnych
  • Dodano: 18 października 2018
  • Ważna do: 25 października 2018

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału darmowych szkoleniach zawodowych realizowanych w ramach projektu "WSPARCIE ABSOLWENTÓW UCZELNI WYŻSZYCH WE WCHODZENIU NA RYNEK PRACY"! -marketing internetowy- e-commerce z elementami grafiki komputerowej, - negocjacje handlowe, - obsługa administracyjno biurowa z modułem Kadry i Płace, - projektowanie i webmastering stron www, - księgowość komputerowa, W ramach szkoleń oferujemy(105h) - ubezpieczenie NNW, - całkowity zwrot kosztów dojazdu, - certyfikat, - poczęstunek, - stypendium szkoleniowe.(6,64 zł/h)

Wymagania

Oferta skierowana do absolwentów do 24 mscy OD UKOŃCZENIA studiów wyższych lub studentów ostatniego roku studiów licencjackich/magisterskich/doktoranckich/podyplomowych -Posiadających aktualnie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu UMIARKOWANYM bądź ZNACZNYM. - zamieszkujących w woj. świętokrzyskim.