projektpraca.eu

Stolarz- Francja

EuropaJob
  • Dodano: 18 października 2018
  • Ważna do: 19 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Francja, La Rosiere (okolice Bourg Saint Maurice) Rozpoczęcie pracy: Opis stanowiska: ? kładzenie podłóg z paneli drewnianych ? praca przy wykańczaniu obiektu hotelowego ? praca z narzędziami mechanicznymi: piły, wiertarki, szlifierki, grubościówki Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? atrakcyjne wynagrodzenie ( od 10,00 - 12,00 euro/ h plus dodatki) ? dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski ? opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

? mile widziana znajomość języka francuskiego ? doświadczenie na podobnym stanowisku ? motywacja do pracy ? odpowiednie kwalifikacje zawodowe ? gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji ? samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy