projektpraca.eu

Elektryk zakładowy ( Torgau, ok. Lipska)

EuropaJob
  • Dodano: 18 października 2018
  • Ważna do: 07 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: \r\n? montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych \r\n? zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie \r\n? konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji \r\n? ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych \r\n? okablowanie szaf \r\nOferujemy: \r\n? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie \r\n? praca na pełny etat \r\n? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) \r\n? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową \r\n? atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową 12, 48 ? 16, 64 ? brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji \r\nzakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy \r\n? możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100?-300?) co miesiąc w zależności od wyników zakładu \r\n

Wymagania

? komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) \r\n? ukończona szkoła w zawodzie Elektryka \r\n? doświadczenie na stanowisku Elektryka \r\n? odpowiednie kwalifikacje zawodowe \r\n? gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec \r\n? samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy \r\n\r\n