projektpraca.eu

Operator koparki ( Torgau, ok. Lipsak)

EuropaJob
  • Dodano: 18 października 2018
  • Ważna do: 10 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

? obsługa -koparki kołowej z chwytakiem ? załadunek, rozładunek aut ciężarowych (drewno) ? załadunek linii, taśm (drewno) ? wykonywanie zadań, zgodnie z przyjętymi standardami ? utrzymanie powierzonego sprzętu w należytym stanie Oferujemy: ? pracę w renomowanej międzynarodowej firmie ? praca na pełny etat ? pracę na 3 zmiany (6:00 ? 14:00, 14:00 ? 22:00, 22:00 ? 6:00) ? atrakcyjne wynagrodzenie zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ? stawkę podstawową godzinową od 11, 96 euro/ h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)

Wymagania

? znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywny lub dobrym (warunek konieczny) ? silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy ? ważne uprawnienia na koparkę lub koparko-ładowarki ? doświadczenie na w/w stanowisku min pól roku , najlepiej na tartaku przy rozładunku drzewa , / lub doświadczenie w pracy na tartaku jako kierowca samochodów z HDS do rozładunku i załadunku drewna ? pełna dyspozycyjność ? umiejętność pracy samodzielnej ? niezawodność i elastyczność