projektpraca.eu

Praca biurowa - branża budowlana

P.P.H.U. AS
  • Dodano: 15 października 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Branża budownictwo, stolarka okienno-drzwiowa Miejsce pracy: Kielce Zatrudnimy osobę do pracy biurowej w niepełnym wymiarze godzin. Nasza współpraca może opiewać się jako praca dodatkowa bądź stała na pół etatu (godziny mogą być elastyczne). Pracownik biurowy będzie miał za zadanie m.in.: Ofertowanie zleceń i prowadzenie zestawień, Rozliczenia zleceń i kontraktów firmy, Prowadzenie dokumentacji firmy, Kontaktowanie się z Klientem w zakresie działalności firmy, Wystawianie faktur, Pomoc w komplementowaniu dokumentów księgowych. Oferujemy: Umowę zlecenie, Elastyczny czas pracy - możliwość wyboru dni i godzin pracy. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

Wymagamy: Wykształcenia min. średniego, Uczciwości i zaangażowania w powierzone obowiązki, Dokładności w działaniach, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Praktycznej znajomość pakietu MS Office.