projektpraca.eu

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Projekt-Technika Sp. J.
  • Dodano: 15 października 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Opracowywanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych, wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych, projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych, wykonywanie prac projektowych zgodnie z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu, współpraca z zespołem oraz kierownictwem firmy, prowadzenie nadzorów autorskich, uzgodnienia rozwiązań z Inwestorami na etapie projektowania, reprezentowanie firmy.

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe: Budownictwo/Konstrukcje budowlane ? warunek konieczny, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej dla projektowania bez ograniczeń - warunek konieczny, kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu w branży konstrukcyjno-budowlanej, biegła znajomość programów: AutoCAD, Robot oraz pokrewne programy do obliczania konstrukcji, bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm, kreatywność oraz umiejętność analizowania i wyciągania wniosków, umiejętność zarządzania czasem pracy, prawo jazdy kat. B. OFERUJEMY: Umowę o pracę na pełny etat, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, samodzielną i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, dogodne warunki pracy, przyjazną atmosferę w młodym i doświadczonym zespole