projektpraca.eu

Pielęgniarka Norwegia Anglia Irlandia Niemcy

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
  • Dodano: 13 października 2018
  • Ważna do: 13 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza w Anglii, Irlandii, Norwegii i Niemczech Pielęgniarka/Pielęgniarz w angielskich, irlandzkich, norweskich i niemieckich placówkach zdrowia Wysokie zarobki nawet 20 000 zł miesięcznie Wymagania: - znajomość danego języka w stopniu dobrym (poza norweskim) - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. - empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta Nie musisz znać języka norweskiego, zapewniamy Ci bezpłatny kurs! Nieodpłatnie pomagamy w autoryzacji zawodu w danym kraju Obowiązki: - udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia - ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów; - współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka. - wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami; zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim/niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka/pielęgniarz" https://eastgaterecruitment.com/ proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji