Pracownik biurowy, specjalista ds. kadr i płac, specjalista ds. sprzedaży

Międzynarodowe Centrum Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 października 2018
  • Ważna do: 17 października 2018

Opis stanowiska pracy

Projekt ?To jest Twój czas-wykorzystaj szansę?? obejmuje szkolenia w zakresie: Specjalista ds. kadr i płac, pracownik biurowy, specjalista ds. sprzedaży. Dla każdego uczestnika oferujemy: - 4- miesięczne staże - ubezpieczenie w ZUS - ubezpieczenie NNW podczas stażu - certyfikowane szkolenia komputerowe i zawodowe - stypendium szkoleniowe w trakcie szkolenia komputerowego (398,96 zł) - stypendium szkoleniowe w trakcie szkolenia zawodowego (542,96 zł) - stypendium stażowe( 1017,40 zł) - materiały szkoleniowe - zwrot kosztów dojazdu - catering - dodatek dla opiekuna stażu

Wymagania

Projekt ?To jest Twój czas ? wykorzystaj szansę!?, skierowany jest do osób pełnoletnich w tym również osób z niepełnosprawnościami, zamieszkałe poszczególne obszary regionu świętokrzyskiego: - powiat kielecki (Gmina Bodzentyn), - powiat ostrowiecki (Gminy Waśniów, Kunów), - powiat skarżyski (Gmina Bliżyn), - powiat starachowicki (Gminy Mirzec, Wąchock).