Infolinia - odbieranie połączeń od klientów sieci Play- 13,70 zł/h

Telbridge Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 października 2018
  • Ważna do: 17 października 2018

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta operatora sieci Play Miejsce pracy: Kielce ul. Zagnańska 49 III p. Będziesz odpowiedzialny za: - obsługę infolinii przychodzącej - informowanie o produktach, usługach oraz płatnościach - rozmowy z klientami w oparciu o obowiązujące standardy firmy Projekt nie jest związany ze sprzedażą! Oferujemy: - stawkę godzinową 13,70 zł/h + premia - wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, - szkolenia podnoszące kwalifikacje, - elastyczny czas pracy, - przyjazną, partnerską atmosferę w pracy, - dostęp do benefitów pozapłacowych, karta MultiSport, - 500 zł za doświadczenie w branży, - szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń.

Wymagania

Oczekujemy: - pozytywnego nastawienia - łatwego nawiązywania kontaktu z klientem - ukończonych 18 lat Nie zwlekaj! Przyjdź i zarabiaj już dziś! Aplikuj: kielce@telbridge.pl Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym! Poznaj Nas lepiej: www.facebook.pl/telbridgekielce