projektpraca.eu

Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 października 2018
  • Ważna do: 26 października 2018

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: - praca w delegacji, - uczestnictwo w nadzorowaniu robót na budowie, - współpraca z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami, koordynacja pracy podwykonawców, - tworzenie dokumentacji kontraktowej, - zarządzanie gospodarką materiałową na budowie,

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Środowiska - preferowany kierunek to: Ogrzewnictwo i Wentylacja lub Sieci i Instalacje Sanitarne, - znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma, - prawo jazdy kat. B, - mile widziana znajomość języka angielskiego. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli. 1. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Inżynier Budowy. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. 2. [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przesłanych przeze mnie, przez Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w procesie przyszłych rekrutacji. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie, bez podania przyczyny. Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.