projektpraca.eu

Umawianie spotkań - elastyczny grafik

Call&More
  • Dodano: 09 października 2018
  • Ważna do: 21 października 2018

Opis stanowiska pracy

umawianie spotkań Obowiązki: - Umawianie spotkań handlowych dla przedstawicieli - dbanie o pozytywny wizerunek firmy Gwarantujemy: - 13,70 zł podstawy za każdą godzinę pracy - dodatkową premię motywacyjną - dla osób studiujących, szukających dodatkowego zajęcia ? Elastyczny grafik - pracuj tyle ile chcesz- BLISKO PŚK i UJK (naprzeciw Galerii Korona) - zwrot kosztów KKM - ciekawe proste projekty - liczne konkursy - wyjątkowa atmosfera pracy - zarabiasz już na szkoleniu - 300 zł za odbycie

Wymagania

Wymagania: - pozytywne nastawienie - podstawowa znajomość komputera - doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem - komunikatywność UWAGA! Osoby poszukujące stałej pracy ? jako jedyni w Kielcach proponujemy umowę o pracę po okresie próbnym. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie CV z aktualną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD @ spod adresu, którego zgoda dotyczy.