projektpraca.eu

Inżynier budowy - Kierownik robót

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 09 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: Współpracę z Kierownikiem budowy, Koordynację prac podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP, Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa budowlanego, Raportowanie z przebiegu prac.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunek budownictwo Dobra znajomość programu AutoCad Umiejętności planowania i organizacyjne Umiejętność ustalania priorytetów Komunikatywność i umiejętność budowania relacji ? wymóg konieczny Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole Prawo jazdy kat. B. Naszym pracownikom oferujemy: Naukę zawodu; Pełną wyzwań pracę; Możliwość stałej współpracy z firmą; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; Pakiet świadczeń dodatkowych; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość zdobywania uprawnień i dalszego awansu; Dużą samodzielność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną; Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.