projektpraca.eu

Praca biurowa dla studentów

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 października 2018
  • Ważna do: 11 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Statystyki pokazują, że największy odsetek bezrobotnych absolwentów jest wśród osób z najmniejszym doświadczeniem zawodowym. Zdobycie go podczas studiów to zdecydowanie lepszy start po ich zakończeniu. Nie czekaj, aż uzyskasz tytuł magistra. Zacznij budować swoją przyszłość już dziś. Jeśli jesteś osobą życzliwą, uśmiechniętą, komunikatywną, masz doświadczenie w telemarketingu albo chcesz spróbować czegoś nowego, chcesz zdobyć bogate doświadczenie w kontaktach z klientami? Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem. Gwarantujemy: stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę,ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze; progresywna stawka godzinowa zaczynająca się od 14zł/h brutto - elastyczny grafik . - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Wymagania

entuzjastyczne nastawienie do pracy,komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z Klientami, dokładność, rzetelność, systematyczność, podstawowa obsługa komputera, status studenta Dołącz do nas, a My zadbamy o Twój rozwój zawodowy i osobisty