projektpraca.eu

Pracownik Biurowy - Handlowiec

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 października 2018
  • Ważna do: 07 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełną integracje wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi. W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. Telemarketingu Zakres obowiązków: Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi lub biznesowymi Oferujemy:pracę w oparciu o umowę;dostosowanie projektu oraz godzin pracy do indywidualnych potrzeb;przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową + bogaty system premiowania;profesjonalny cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy;bieżący rozwój kompetencji miękkich, twardych oraz wiedzy produktowej;dodatkowe benefity tj.: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc. udział w licznych konkursach oraz programach motywacyjnych z nagrodami dla najlepszych konsultantów

Wymagania

Wysoka kultura osobista,swoboda wypowiedzi oraz łatwość w nawiązywaniu relacji,umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta, nastawienie na realizację celów, znajomość obsługi komputera