projektpraca.eu

Elektrodrążacz CNC

Work & Business Solutions
  • Dodano: 08 października 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: ? Programowanie elektrodrążarek z pulpitu. ? Praca w środowisku pracy urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM. ? Dobór odpowiednich parametrów obróbki. ? Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

? Doświadczenie na stanowisku Programisty Operatora Elektrodrążarek. ? Programowanie urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM lub podobnych. ? Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji. ? Dobra znajomość języka angielskiego. ? Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie. ? Mile widziana znajomość środowiska CAD/CAM. Pracodawca oferuje: ? Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. ? Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. ? Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy. ? Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne. ? Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: EDM/DN/18 Dołącz do najlepszych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl