Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

Modeling
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Elektrodrążacz CNC

branża
Przemysł

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Opis stanowiska pracy: ? Programowanie elektrodrążarek z pulpitu. ? Praca w środowisku pracy urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM. ? Dobór odpowiednich parametrów obróbki. ? Kontrola jakości wykonywanej pracy.

wymagania
? Doświadczenie na stanowisku Programisty Operatora Elektrodrążarek. ? Programowanie urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM lub podobnych. ? Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji. ? Dobra znajomość języka angielskiego. ? Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie. ? Mile widziana znajomość środowiska CAD/CAM. Pracodawca oferuje: ? Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. ? Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. ? Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy. ? Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne. ? Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: EDM/DN/18 Dołącz do najlepszych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

nazwa firmy poszukującej pracownika
Work & Business Solutions

kontakt z pracodawcą
123984144

Adres e-mail
lista@wbspraca.pl

zostań terytorialsem