projektpraca.eu

Kasjer-sprzedawca

Sklep OD I DO
  • Dodano: 07 października 2018
  • Ważna do: 21 października 2018

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię kobietę z doświadczeniem na stanowisku kasjer-sprzedawca do sklepu OD I DO na oś. Podkarczówka. Sklep czynny od 6:00 do 21:00 praca zmianowa. Opis stanowiska: - przyjmowanie dostaw, - wykładanie towaru, - dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, - praca w hali samoobsługowej, w tym na kasie Oferujemy: - Zatrudnienie na umowę o pracę - 8 godzinny wymiar pracy - Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane pracą bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub o wysłanie CV z podaniem aktualnego numeru telefonu. Możliwość pracy dorywczej.

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie, uczciwość - dyspozycyjność, rzetelność, pracowitość, odpowiedzialność - predyspozycje do pracy w obsłudze klientów, - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, - łatwości nawiązywania kontaktów