projektpraca.eu

Lakiernik

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 05 października 2018
  • Ważna do: 26 października 2018

Opis stanowiska pracy

1.Przygotowanie wyrobu do lakierowania 2.Nakładanie powłoki lakierniczej 3.Kontrola procesu lakierowania 4.Utrwalanie powierzchni różnymi technikami Oferujemy: Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem a także stałą umowę o pracę. CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?LAKIERNIK ? na adres: rekrutacja@prema.pl Listownie na adres: 25-101 Kielce, ul. Wapiennikowa 90 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. kom 512-769-810 Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ? RODO obowiązującej od 25 maja 2018r."

Wymagania

1.Wykształcenie zasadnicze zawodowe 2.Posiadania wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat farb 3.Zdolności manualne 4.Znajomość rysunku technicznego 5.Praca ze szlifierką, polerką ręczną i mechaniczną, miernikami, pistoletem pneumatycznym 6.Doświadczenie zawodowe mile widziane