projektpraca.eu

Szlifierz

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 05 października 2018
  • Ważna do: 26 października 2018

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: 1.Odczyt dokumentacji technicznej 2.Wykonywanie czynności zgodnie z dokumentacją 3.Dbanie o właściwą kolejność czynności 4.Kontrolowanie pracy linii obrabiarek 5.Ustawianie odpowiednich parametrów urządzeń oraz dobór odpowiednich narzędzi 6.Ostrzenie narzędzi skrawających Oferujemy: Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem a także stałą umowę o pracę. CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?SZLIFIERZ ? na adres: rekrutacja@prema.pl Listownie na adres: 25-101 Kielce ul. Wapiennikowa 90 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. kom 665-880-625 Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ? RODO obowiązującej od 25 maja 2018r."

Wymagania

1.Wykształcenie zasadnicze zawodowe 2.Co najmniej 2 lata doświadczenia 3.Umiejętność czytania rysunku technicznego 4.Obsługa szlifierek ogólnego przeznaczenia oraz specjalnych ( do wałków kłowe uniwersalne, produkcyjne i bezkłowe, do otworów uniwersalne, produkcyjne, obiegowe i bez uchwytowe do płaszczyzn ze stołem prostokątnym i obrotowym, do gwintów) 5.Bieżące kontrolowanie i korygowanie pracy