projektpraca.eu

Frezer

CENTRUM PRODUKCYJNE PNEUMATYKI PREMA SPÓŁKA AKCYJNA
  • Dodano: 05 października 2018
  • Ważna do: 26 października 2018

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: 1.obsługa tokarkę skrawających 2.realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z dokumentacją techniczną 3.dbanie o porządek przy stanowisku pracy 4.wykonywanie prac tokarskich na tokarkach ogólnego przeznaczenia 5.praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością 6.zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo Oferujemy: Stabilne i dobre warunki pracy wraz z wynagrodzeniem a także stałą umowę o pracę. CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: ?Frezer ? na adres: rekrutacja@prema.pl listownie na adres: 25-101 Kielce Ul. Wapiennikowa 90 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Klauzula informacyjna w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO): http://www.prema.pl/aktualnosci/-/82878 W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ? RODO obowiązującej od 25 maja 2018r."

Wymagania

1.Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub techniczne ? preferowane obróbka skrawaniem 2.Umiejętność czytania rysunku technicznego 3.Zdolności techniczne 4.Chęć majsterkowania 5.Chęć pracy na tokarce 6.Doświadczenie zawodowe mile widziane