projektpraca.eu

Specjalista ds. analiz przyrodniczych

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 04 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Przygotowywanie wniosków oraz pism związanych z uzyskiwaniem pozwoleń i decyzji w zakresie ochrony środowiska; Inwentaryzacje przyrodnicze rejonu inwestycji; Analiza wyników inwentaryzacji przyrodniczych, rozpoznawanie gatunków zwierząt i roślin; Sporządzanie map uwarunkowań środowiskowych (kolizje, gatunki i obszary chronione, siedliska, itd.); Przygotowywanie kart informacyjnych przedsięwzięcia; Opracowywanie raportów oceny oddziaływania na środowisko danej inwestycji; Współpraca z urzędami wydającymi decyzje środowiskowe.

Wymagania

Wykształcenie wyższe: kierunek Ochrona środowiska, Biologia; Wiedza z zakresu znajomości gatunków roślin i zwierząt; Mike widziane doświadczenie w przygotowywaniu decyzji środowiskowych; Umiejętność przeprowadzania inwentaryzacji przyrodniczych; Zainteresowanie branżą OZE; Zaangażowanie i pracowitość, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju; Chęć wyzwań; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę; Elastyczny czas pracy; Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach ; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość awansu; Dużą samodzielność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną; Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej