projektpraca.eu

Kosztorysant budowlany / Specjalista ds. ofertowania

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 października 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: Przygotowywanie ofert przetargowych, Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej, Kompleksową obsługę postępowania przetargowego od momentu jego wszczęcia do podpisania umowy w sprawie o udzielenie zamówienia publicznego, Analiza dokumentacji technicznej, Sporządzenie przedmiarów robót oraz kosztorysów, Przygotowywanie zapytań ofertowych, Weryfikacja kosztorysów i ofert. Współpracę z działem handlowym oraz działem prawnym;

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunek budownictwo; Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; Komunikatywność i umiejętność budowania relacji ? warunek konieczny; Dobra znajomość programu Norma; Dobra znajomość programu AutoCad; Dobra organizacja pracy własnej skrupulatność; Myślenie analityczne; Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia; Pakiet świadczeń dodatkowych; Pracę w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Możliwość awansu; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Dużą indywidualność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną.