projektpraca.eu

Praca dla uczniów, studentów, - zacznij jako teleankieter

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 października 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Praca dla uczniów, studentów, - zacznij jako Teleankieter! Jesteś uczniem? Zaczynasz studia? Pora rozejrzeć się za pracą! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób do pracy na stanowisku teleankietera. To świetna praca na start! Do kompetencji osoby na tym stanowisku należy: -Telefoniczny kontakt z respondentem, Co oferujemy? Jasne warunki: -Stała podstawa, -Benefity: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc., -Dodatkowo: realna szansa na rozwój ( szkolenia, awanse), -Cykl specjalistycznych szkoleń, który w 100% przygotowuje do pierwszego dnia pracy,

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia - nauczymy Cie wszystkiego, m.in.: -Profesjonalnego podejścia do klienta, -Standardów obsługi, -Organizacji czasu, -Obsługi systemów teleinformatycznych, -Technik sprzedaży, -Przepisów dotyczących ochrony danych.