projektpraca.eu

Elektryk- Francja

EuropaJob
  • Dodano: 26 września 2018
  • Ważna do: 07 października 2018

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Elektryk Miejsce pracy: Francja (południowa część) Zakres obowiązków: - instalacja oświetlenia - montowanie okablowania Oferujemy: - Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową - Wynagrodzenie eadekwatne do posiadanego doświadczenia - Darmowe zakwaterowanie - Niezbędne narzędzia do pracy - Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia - Opiekę koordynatora, - Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe - Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika - Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie, - Dostarczenie karty ekuz - Pokrycie kosztów za badania lekars

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Znajomość języka francuskiego ( mile widziana) - Dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach - Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań - Dobra organizacja czasu pracy własnej