projektpraca.eu

Specjalista ds. płac i księgowości

Instytut OZE Sp. z o.o. (biuro projektowe)
  • Dodano: 25 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Opis zadań: Obrót i weryfikacja dokumentacji księgowo-finansowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami; Pomoc w dekretowaniu i księgowanie dokumentów księgowych; Prowadzenie spraw w obszarze płacowym (ok 50 osób); Sporządzanie list płac, deklaracji, rozliczeń podatkowych oraz innych wymaganych sprawozdań do US, ZUS, GUS; Kontakt z instytucjami skarbowymi; Wsparcie Działu księgowości w codziennych obowiązkach związanych z procesami księgowo-finansowymi; Sporządzanie raportów finansowych; Praca w programie księgowym ERP Optima.

Wymagania

Wymagania: Wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość); Doświadczenie w pracach administracyjnych w dziale finansowym lub księgowości; Min. rok doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń pracowników; Wiedza z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac; Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; Biegła obsługa MS Office (w szczególności Excel); Mile widziana znajomość programu ERP Optima; Komunikatywność, wykazywanie inicjatywy oraz samodzielność w działaniu; Chęć rozwoju zawodowego; Rzetelność i skrupulatność; Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę; Elastyczny czas pracy; Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość awansu; Dużą samodzielność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną; Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.