projektpraca.eu

Konsultant Centrum Obsługi Klienta

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 września 2018
  • Ważna do: 07 października 2018

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:\r\n- potrafisz zachować dystans emocjonalny,\r\n- uważasz się za osobę, której można powierzyć odpowiedzialne zadania i obdarzyć zaufaniem,\r\n- jesteś systematyczny, sumienny i cierpliwy,\r\n- potrafisz współpracować z ludźmi,\r\n- dążysz do osiągania wyznaczonych celów,\r\n\r\nto znaczy, że masz szansę zostać członkiem naszego zespołu .\r\n\r\nStawiamy na dużą swobodę w organizacji własnej pracy.\r\nDla nas liczy się faktyczne pozyskanie nowego klienta.\r\n\r\nOferujemy :\r\n- miłą i przyjazną atmosferę pracy,\r\n- pomoc doświadczonego koordynatora,\r\n- możliwość wyboru rodzaju współpracy,\r\n\r\nPraca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.\r\nWynagrodzenie podstawowe + premia za efektywność,

Wymagania

Nie bądź skromny! Zareklamuj się, zamiast kryć swoje zalety.Ułatwi nam to podjęcie decyzji o przyjęciu Cię w nasze progi.\r\n