Referent w zakresie zadań: budownictwo i planowanie przestrzenne

Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach, Pl. 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny
  • Dodano: 25 września 2018
  • Ważna do: 02 października 2018

Opis stanowiska pracy

Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny ogłasza konkurs stanowisko: referent w zakresie zadań: budownictwo i planowanie przestrzenne 1)Prowadzenie spraw związanych z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, lokalizacji inwestycji celu publicznego; 2)Prowadzenie spraw związanych ze zmianami w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy; 3)Prowadzenie spraw związanych z przygotowywaniem i zmianami planu zagospodarowania przestrzennego; 4)Przygotowywanie zaświadczeń o położeniu działek zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy i Miasta Chęciny oraz Studium; 5)Prowadzenie rejestru wydawanych decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, 6)Sporządzanie wymaganej sprawozdawczości; 7)Wykonywanie innych zadań z zakresu administracji publicznej tj. przygotowywanie danych innym stanowiskom, odpowiednie archiwizowanie dokumentacji, opracowywanie projektów uchwał, zarządzeń, umów itp. dokumentów, wytwarzanie informacji dla potrzeb BIP. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach: a)osobiście w miejscu składania dokumentów: Sekretariat Urzędu Gminy i Miasta w Chęcinach, Pl. 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny, b)lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy i Miasta w Chęcinach, Pl. 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny z dopiskiem ?Dotyczy naboru na wolne stanowisko ds. budownictwa i planowania przestrzennego? 2)Termin dostarczenia zgłoszeń: do dnia 02.10.2018 roku (decyduje data wpływu do Urzędu). 1)Ogłoszenie o konkursie zamieszcza się na stronie BIP Gminy Chęciny www.bip.checiny.pl oraz tablicy ogłoszeniowej Urzędu; 2)Dodatkowych informacji udziela Pan Paweł Brola - Sekretarz Gminy i Miasta Chęciny tel. 41 31 51 006, 41 31 53 124;

Wymagania

a) wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem: 1)obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych, 2)wykształcenie wyższe (preferowane budownictwo, gospodarka przestrzenna, architektura lub pokrewne itp.); 3)Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w pracy na stanowiskach zajmujących się planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym, mile widziane w administracji publicznej, 4)pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, 5)biegła obsługa komputera oraz znajomość oprogramowania MS Office, 6)brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 7)posiadanie nieposzlakowanej opinii, 8)brak przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowania oferowanego stanowiska.