projektpraca.eu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Przedszkole Zygzak
  • Dodano: 25 września 2018
  • Ważna do: 01 października 2018

Opis stanowiska pracy

prowadzenie zajęć edukacyjno-wychowawczych, codzienna opieka nad dziećmi, aktywna współpraca z rodzicami, prowadzenie dokumentacji nauczycielskiej

Wymagania

wykształcenie wyższe ? kierunek edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim, gotowość do realizacji innowacyjnych projektów edukacyjnych, pasja do pracy z dziećmi, kreatywność, zaangażowanie i samodzielność, mile widziane doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu ubezpieczeń, wsparcie merytoryczne autorytetów współpracujących z Wydawnictwem MAC, pracę w przyjaznej atmosferze.