Pomocnik instalatora systemów alarmowych oraz monitoringu CCTV

Grupa GT Ochrona Sp. z o.o.
  • Dodano: 25 września 2018
  • Ważna do: 09 października 2018

Opis stanowiska pracy

Instalacja systemów alarmowych oraz monitoringu CCTV, serwisowanie.

Wymagania

Wymagania: Znajomość podstaw instalacyjnych, elektryki, Rzetelność i odpowiedzialność, Prawo jazdy kat. B (mile widziane). Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, Praca w godzinach od 8.00 do 16.00 na terenie woj. Świętokrzyskiego, Możliwość przejścia na stanowisko instalatora w miarę rozwoju, Umowę zlecenie lub umowę o pracę. Aplikacje prosimy przesyłać drogą elektroniczną z dopisanym w tytule stanowiskiem pracy na adres rekrutacja@grupagt.pl. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Rekrutacja trwa do 9.10.2018r. Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji pamiętaj o wklejeniu poniższej klauzuli w treść wiadomości, w przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie rozpatrzyć Twej aplikacji. ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa GT OCHRONA Sp. z o.o. ul. Chałubińskiego 42, 25-619 Kielce NIP 9591890207, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przez mnie CV lub liście motywacyjnym do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję."