projektpraca.eu

Operator Elektrodrążarki

Work & Business Solutions
  • Dodano: 25 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku. Work & Business Solutions dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: OPERATOR PROGRAMISTA ELEKTRODRĄŻARKI Nr ref: EDM/DN/18 Miejsce pracy: Dania Opis stanowiska pracy: ? Programowanie elektrodrążarek z pulpitu. ? Praca w środowisku pracy urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM. ? Dobór odpowiednich parametrów obróbki. ? Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

Wymagania: ? Doświadczenie na stanowisku Programisty Operatora Elektrodrążarek. ? Programowanie urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM lub podobnych. ? Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji. ? Dobra znajomość języka angielskiego. ? Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie. ? Mile widziana znajomość środowiska CAD/CAM. Pracodawca oferuje: ? Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. ? Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. ? Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy. ? Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne. ? Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: EDM/DN/18 Dołącz do najlepszych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl Dane kontaktowe: Work & Business Solutions ul. Grochowa 7 30-731 Kraków tel. 12 398 41 44 Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.?