projektpraca.eu

Pracownik Ochrony - Patrol Interwencyjny Kielce

Argos
  • Dodano: 24 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia - premie - terminowe wypłaty - możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego - kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na przedmiotowym stanowisku - możliwość awansu w strukturach firmy - praca w systemie zmianowym - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - niezbędne narzędzia pracy - możliwość refundacji kosztów dojazdów do pracy Obowiązki: - prowadzenia wymaganej dokumentacji - przestrzeganie obowiązujących procedur - ścisła współpraca z operatorem monitoringu, Klientami oraz własnymi przełożonymi

Wymagania

Wymagania: - niekaralność - wpis na listę KPOF - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność - komunikatywność - kreatywność i zaangażowanie - odpowiedzialność i konsekwencja - punktualność Pozwolenie na broń, lub/i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.