projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy- Bez Doświadczenia

Firma marketingowo-sprzedażowa
  • Dodano: 21 września 2018
  • Ważna do: 07 października 2018

Opis stanowiska pracy

Jeśli praca z ludźmi to Twój żywioł, jesteś osobą pełną energii, charyzmy, zmotywowaną do osiągania wszystkich stawianych sobie celów? pasujesz do naszego zespołu!

Wymagania

Twoje zadania: rozmowy handlowe z klientami indywidualnymi dbanie o dobry wizerunek firmy Oczekujemy: determinacji i wytrwałości w codziennej pracy umiejętności planowania własnego dnia pracy łatwości w nawiązywaniu kontaktów Oferujemy: szkolenia i jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia sposób wynagradzania oparty o atrakcyjny system prowizyjny stałe wsparcie ze strony Managera ? praca od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy) Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami ? Czekamy na Twoje CV.