Doradca klienta - Specjalista ds. sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy

Master Project
  • Dodano: 21 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Klienta, Specjalisty ds. sprzedaży stron i sklepów internetowych. Do zadań osoby pracującej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało: - pozyskiwanie klientów w oparciu o aktualną bazę firm wstępnie zainteresowanych współpracą z Master Project, - dbanie o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną postawę sprzedażową, - realizacja celów sprzedażowych, - budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, - podpisywanie umów z klientami.

Wymagania

Potrzebujemy osoby, która: - jest komunikatywna i łatwo nawiązuje kontakty, - posiada doświadczenie w sprzedaży, - lubi kontakt z klientem i potrafi być dobrym doradcą, - potrafi prowadzić skuteczną argumentację sprzedażową, - posiada wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (nienaganna dykcja i miły ton głosu), - jest nastawiona na sukces i realizację celów, - jest zaangażowana i pozytywnie nastawiona. Dodatkowym atutem będzie: - znajomość rynku reklamy internetowej, - znajomość produktowa: WordPress, WooCommerce, PrestaShop. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - umowę o pracę na pełen etat, - profesjonalne wdrożenie do pracy ? szkolenia produktowe i sprzedażowe, codzienne wsparcie managera sprzedaży, - narzędzia potrzebne do pracy (telefon, komputer, baza klientów wstępnie zainteresowanych ofertą), - atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + atrakcyjne premie, stałe godziny pracy, system jednozmianowy (od poniedziałku do piątku 8:30-16:30), - miłą atmosferę pracy. Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.