projektpraca.eu

Technolog

Midas
  • Dodano: 21 września 2018
  • Ważna do: 27 września 2018

Opis stanowiska pracy

Opis oferty: Firma produkcyjno-handlowa z 25-letnim doświadczeniem zatrudni osoby na stanowisko TECHNOLOG. Firma MIDAS specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu artykułów wyposażenia wnętrz mieszkalnych i obiektowych. Firma kreuje aktualne i przyszłe trendy modowe dając satysfakcję i zadowolenie użytkownikom i inwestorom w obiektach, w których mieszkają lub pracują. Opieramy się na innowacjach i nowoczesności w realizacji tych celów. Stawiamy na ludzi, na ich wiedzę i wyobraźnię. Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc. Jest to dobra oferta dla osób zamieszkujących w okolicy. Dla osób dojeżdżających: dojazd komunikacją miejską - linia nr 19. Przystanek tuż obok firmy MIDAS.

Wymagania

Wymagania: poszukujemy technologów o specjalności: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne: elektrotechnika, automatyka. Oferujemy: zatrudnienie już w okresie trwania nauki i pogłębianie zdobytej wiedzy, pomoc w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00, umowę o pracę w mocno ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę w pracy. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a także w zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.