projektpraca.eu

Order picker - zbieranie zamówień - magazyn

FIDESS
  • Dodano: 20 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy w rzetelnej firmie? Zależy Ci na długotrwałym zatrudnieniu z gwarancją godzin oraz miłą atmosferą w pracy? To oferta dla Ciebie. Zaaplikuj sam lub poleć ją znajomym. Stanowisko: Pracownik centrum dystrybucji Praca w Holandii w okolicach Emmeloord lub Zwaagdijk. Praca na magazynie przy załadunku, rozładunku kontenerów, zbieraniu zamówień, układaniu, sortowaniu. Praca w ciepłym, suchym miejscu - produkty wyposażenia domu, artykuły biurowe, zabawki, narzędzia itp. Praca zarówno dla kobiet (lżejsze prace dla Pań) jak i dla mężczyzn. Dodatkowych szczegółów oferty udzielimy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji. Termin wyjazdu do pracy ustalamy indywidualnie z każdym kandydatem - możliwe wyjazdy dla par. Oferujemy: - gwarantowane godziny pracy (38,75 tygodniowo) - legalne, długotrwałe zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy - zakwaterowanie (sprawdź zdjęcia lokacji na naszej stronie internetowej) - ubezpieczenie (?19,95 na tydzień) - bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii - opiekę polskiego koordynatora - organizację i rezerwację transportu za granicę - wynagrodzenie godzinowe brutto ?11,92 dla osób znających język angielski na poziomie minimum komunikatywnym lub ?10,61 dla osób nie znających języka angielskiego - legalne zatrudnienie - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia Czego wymagamy? - motywacji do pracy - dyspozycyjności do pracy na okres minimum 5 miesięcy - aktualnego zaświadczenia o niekaralności Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas: ? rekrutacja@fidess.pl ? +48 32 739 00 79 (pn-pt 9:00-13:00) Inne nasze oferty możesz sprawdzić tu: www.fidess.pl/jobs. _____________________________________________________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii; FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczacymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Wymagania

jw