projektpraca.eu

Zbieranie zamówień - order picker - Lidl

FIDESS
  • Dodano: 20 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień? Znasz angielski? Interesuje Cię wyjazd na długi okres czasu? To oferta dla Ciebie. Aplikuj sam lub poleć ją znajomym. Stanowisko: Pracownik magazynu Lild Praca w Holandii w okolicach Heerenveen. Zakres obowiązków obejmuje prace przy zbieraniu zamówień na magazynie sieci Lidl.. Praca na trzy zmiany (rano, popołudnie, nocka). Możliwe zjazdy na urlopy do domu w trakcie zatrudnienia. Praca na długi okres czasu. Wymiar godzinowy pracy wynosi średnio 38/45h w tygodniu - praca stała. Praca na okres minimum 2 miesięcy. Oferujemy: - legalną pracę u sprawdzonego pracodawcy - zakwaterowanie (sprawdź zdjęcia lokacji na naszej stronie internetowej) - bezpłatny transport do pracy* - organizację i rezerwację transportu - ubezpieczenie - stawkę godzinową gwarantowaną (?11.68 brutto/h dla osób powyżej 22 roku życia + dodatki zmianowe) - wypłaty tygodniowe - legalne zatrudnienie - szczegółową prezentację warunków zatrudnienia Wymagania: - chęć i motywacja do pracy - znajomość języka angielskiego Mile widziane (ale nie wymagane): - prawo jazdy kat. B Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas: ? rekrutacja@fidess.pl ? +48 32 739 00 79 (pn-pt 9:00-13:00) Inne nasze oferty możesz sprawdzić tu: www.fidess.pl/jobs. _____________________________________________________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii; FIDESS Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Wymagania

jw