Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyProtect

SQTR Sp. z.o.o
  • Dodano: 20 września 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Jako Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju sieci partnerskiej będziesz odpowiadać za: ? stałe rozbudowywanie struktury sprzedażowej sieci partnerskiej ? zarządzanie podległym zespołem handlowym jednostek partnerskich ? budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku ? tworzenie i realizację strategii pracy. Oferujemy: ? stabilne zatrudnienie w firmie cieszącej się dużą rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem klientów ? wsparcie z zakresu rozwoju sieci sprzedaży, ? pracę w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija ? dobrą atmosferę ! i pozytywną kulturę pracy ? atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedażowych obsługiwanej sieci partnerskiej ? rozwój zawodowy poprzez pakiet profesjonalnych szkoleń

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: ? minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku ? umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych ? wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i nienaganna dykcja ? umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji ? samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy