projektpraca.eu

Pracownik biurowy z j. angielskim

Tegeno Sp. z o.o
  • Dodano: 18 września 2018
  • Ważna do: 29 września 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: - utrzymywanie stałych relacji z klientami - przygotowywanie ofert sprzedażowych - zamawianie materiałów, narzędzi i innych artykułów - wykonywanie innych prac biurowych

Wymagania

Wymagania wobec kandydata: - wymóg konieczny to bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - umiejętność biegłej obsługi komputera, mile widziana znajomość oprogramowania ERP, np. Microsoft Dynamics Navision - atutem będzie doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym - umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktu, komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na osiąganie najlepszych wyników - inicjatywa i dynamizm w działaniu - zorientowanie na rozwój umiejętności Oferujemy: - bardzo dobre wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego z firmie o międzynarodowych standardach, - stabilną pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającą rozwojowi osobistemu i zawodowemu, Zainteresowanych prosimy przesyłać CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny.