projektpraca.eu

Asystentka Dietetyka

Naturhouse Kielce
  • Dodano: 17 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki poszukuje pracownika na stanowisko Asystentka Dietetyka. Praca w wymiarze pełnego etatu. Miejsce pracy: Kielce Opis stanowiska: profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy nawiązywanie kontaktu oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientem zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse zarządzanie kalendarzem wizyt klientów aktywne promowanie centrum dietetycznego na rynku lokalnym dbanie o czystość i estetykę punktu

Wymagania

Wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane w trakcie studiów zaocznych elokwencja, komunikatywność dyspozycyjność łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań wysoka kultura osobista mile widziane doświadczenie obsłudze klienta Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie miłą atmosferę pracy stałe zatrudnienie Prosimy o dopisanie w cv następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)?