projektpraca.eu

Praca biurowa dla studentów

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 17 września 2018
  • Ważna do: 07 października 2018

Opis stanowiska pracy

Statystyki pokazują, że największy odsetek bezrobotnych absolwentów jest wśród osób z najmniejszym doświadczeniem zawodowym. Zdobycie go podczas studiów to zdecydowanie lepszy start po ich zakończeniu. Nie czekaj, aż uzyskasz tytuł magistra. Zacznij budować swoją przyszłość już dziś. Jeśli: - jesteś osobą życzliwą, uśmiechniętą, komunikatywną - masz doświadczenie w telemarketingu albo chcesz spróbować czegoś nowego - chcesz zdobyć bogate doświadczenie w kontaktach z klientami Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem. Gwarantujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę - ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze - progresywna stawka godzinowa zaczynająca się od 14zł/h brutto - elastyczny grafik . - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Wymagania

- entuzjastyczne nastawienie do pracy - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów - wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z Klientami - dokładność, rzetelność, systematyczność - podstawowa obsługa komputera - status studenta Dołącz do nas, a My zadbamy o Twój rozwój zawodowy i osobisty