projektpraca.eu

Konsultant Centrum Obsługi Klienta

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 14 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Jeżeli: - potrafisz zachować dystans emocjonalny, - uważasz się za osobę, której można powierzyć odpowiedzialne zadania i obdarzyć zaufaniem, - jesteś systematyczny, sumienny i cierpliwy, - potrafisz współpracować z ludźmi, - dążysz do osiągania wyznaczonych celów, to znaczy, że masz szansę zostać członkiem naszego zespołu . Stawiamy na dużą swobodę w organizacji własnej pracy. Dla nas liczy się faktyczne pozyskanie nowego klienta. Oferujemy : - miłą i przyjazną atmosferę pracy, - pomoc doświadczonego koordynatora, - możliwość wyboru rodzaju współpracy, Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Wynagrodzenie podstawowe + premia za efektywność, Nie bądź skromny! Zareklamuj się, zamiast kryć swoje zalety.Ułatwi nam to podjęcie decyzji o przyjęciu Cię w nasze progi.