projektpraca.eu

Doradca Klienta (To nie jest Telemarketing)

Firma Outsourcingowa
  • Dodano: 14 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy Klienta. Jeżeli nudzi cię aktualna praca, chciałbyś spróbować czegoś nowego oraz jesteś osobą komunikatywną to praca stworzona dla ciebie. Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczymy cię na miejscu. Główne zadania to kontakt z klientem oraz dbanie o dobry wizerunek firmy. My Oferujemy dla Ciebie: ? Stabilne zatrudnienie podstawa + premia (realnie 2.000 ? 3.000 zł netto/miesiąc) ? pakiet szkoleń ? pracę w młodym, dynamicznym zespole ? jasną ścieżkę kariery, możliwość szybkiego awansu ? dużą samodzielność i niezależność Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: dzial.rekrutacji.kielce@gmail.com

Wymagania

NIE WYMAGAMY od Ciebie doświadczenia!!! To my dajemy Ci bezpłatnie pakiet szkoleń z technik sprzedaży oraz obsługi klienta.